ניהול אישי – אחת מאבני היסוד של  ”פורטפוליו” הינה ליווי וטיפול אישי בלקוחות החברה. כחלק מגישה זו, השותפים בחברה מלווים באופן אישי ושוטף את הלקוחות. אנו לא פועלים כמשווקים המובילים את הלקוח אל היצרן, אלא מלווים אותו באופן אישי ומתמשך, לאורך שנים רבות. אנו רואים בלקוח שותף לדרך.

ידע וניסיון – השותפים בחברה נהנים מניסיון מקצועי עשיר ורב שנים בשוק ההון הישראלי. הידע והניסיון שנצבר ע”י השותפים, במהלך עבודתם לאורך השנים בבתי השקעות מובילים, מתורגמים הלכה למעשה ליעוץ מקצועי וניהול איכותי של תיקי לקוחותיהם.

הלקוח במרכז – בעוד שמרבית התעשייה הפיננסית מסתכלת על השוק מנקודת המבט של המוכר (sell side) שכן היא משווקת שירותים פיננסיים ומוצרי השקעה של עצמה, שירות ה-Wealth Management הניתן על ידי “פורטפוליו” מסתכל על השוק מנקודת המבט של הקונה (buy side). ה- Wealth Management הוא נציגו של הלקוח הקונה את המוצרים הפיננסיים, והוא חייב בנקודת המבט של קונה ובנאמנות לקונה.

אובייקטיביות ואי תלות – “פורטפוליו” הינה חברה פרטית אשר אינה בבעלות יצרן פיננסי (בנק, בית השקעות או חברת ביטוח). גישה זו מאפשרת ל”פורטפוליו” לפעול באופן אובייקטיבי ולהיות מחוייבת רק ללקוחותיה.

ראיית התמונה המלאה – הבסיס בתפיסת ניהול עושרם של לקוחותינו מצוי בראיה הוליסטית של סך הנכסים העומדים לרשותם ושיתופם בכל שלבי הניהול, כאשר נקודת המוצא הינה שימור ההון וניהולו המיטבי. כחלק מגישה זו, כל החלטה בתיק הנכסים מתקבלת מתוך מבט הוליסטי.

יושרה ואמינות – אנו מאמינים כי עלינו לספק ללקוח את כל המידע והניתוח כשהם נקיים מהטיות שונות, אינטרסים או חששות.

מקצועיות ומקצוענות – “פורטפוליו” עוסקת בפיתוח כלי עבודה, מודלים ודוחות המספקים את הבסיס לקבלת החלטות, ולביצוע מעקב ובקרה. כיום, כשמטלת ניהול העושר מורכבת מתמיד, “פורטפוליו” ניצבת ערוכה ונכונה אל מול האתגר הגובר.

סודיות ושמירה על צנעת הפרט – כמנהלי הכספים של לקוחותינו, אנו נחשפים למידע פרטי ורגיש אודותיהם. אנו מעמידים בראש מעיינינו את פרטיות הלקוח ומתחייבים לא להעביר מידע לשום צד שלישי, שאינו נוגע להתקשרות ביניהם.