פורטפוליו וולת' מנג'מנט הוקמה בשנת 2013 ע"י אביב צור ורם מתתיהו.
פורטפוליו מספקת שירות ניהול עושר משפחתי (פמילי אופיס) המיועד למשפחות בעלות עושר משמעותי ואשר ניהול נכסיהן הפיננסיים מחייב משאבים ניהוליים מגוונים. חברתנו מתמחה בתפירת פתרונות פיננסים המותאמים אישית ללקוחותינו במטרה להשיג את היעדים הפיננסיים השונים.
השירות מספק פתרון מקיף לניהול ההון. התהליך מתחיל בהיכרות יסודית עם צרכי הלקוחות, הרצונות והשאיפות שלהם. אנו עורכים ניתוח מעמיק של הנכסים הקיימים ופועלים להתאמת אסטרטגיית השקעות כוללת לעמידה במטרות השונות. אנו עושים זאת תוך מתן דגש רב לניתוח הסיכונים השונים ולהתאמת רמת הסיכון ואופי ההשקעות לכל לקוח/משפחה באופן אישי.
אנו דוגלים בפיזור נכון של ההשקעות ובבחירת מכשירי השקעה מתאימים ובשיתוף פעולה הדוק עם גופי ההשקעה והמומחים הטובים ביותר בתחומם.
אנו מנהלים קשר שוטף עם כל הגורמים הרלוונטיים. עורכי הדין ורואי החשבון של המשפחה עפ"י צורך, מנהל חשבונות או הבנקאי המטפל במשפחה, מנהלי ההשקעות בארץ ובעולם ומשמשים מעין "סמנכ"ל כספים" עבור לקוחותינו. פעילות זו מספקת ערך רב בזכות ריכוז הקשר וההתנהלות השוטפת מול כל הגורמים הרלוונטיים המטפלים בה, תוך אינטגרציה ותיאום בניהם. היעדר שירות זה לא רק שיחייב את הלקוח להתנהל מול כל גורם בנפרד, גם עלול ליצר בעיות בשל חוסר הסנכרון וראיית התמונה הכוללת.
אנו פועלים במטרה לספק ללקוחותינו בקרה שוטפת על כלל נכסיהם, לייעל ולשפר את אופן ניהול ההשקעות, לחסוך זמן יקר וכמובן להקנות שקט נפשי ותעשייתי כאחד.
אנו מחויבים באופן אישי לדרך בה אנו צועדים עם לקוחותינו, להענקת שירות מקצועי ואמין תוך מתן שקיפות מלאה, יחס אישי ודיסקרטיות מוחלטת.
אודות החברה image